Kurumsal

pandora mobilya

Hakkımızda

Firmamız, 1992 yılında üretime başlamış olup şu anda Antalya Akdeniz Sanayi Sitesi’nde 6000 m2 alanda, son teknoloji makinelerle, projeden uygulamaya kadar tüm ahşap işleme ve mobilya üretim parkurunu kendi bünyesinde bulundurmanın avantajıyla kaliteden ödün vermeden ekonomik çözümler üretme kapasitesine sahiptir.

Vizyonumuz; müşterilerimizin değişen ve gelişen gereksinimlerine uygun olarak beklentilerini karşılamak kaliteli hizmet anlayışı ile deneyim ve güvenilirliğimizi sürekli kılmak, her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen sektörün ihtiyacı doğrultusunda tercih edilen ve en iyi hizmeti sağlayan firma olmaktır.

Pandora mobilya, sahip olduğu dinamik, verimli, tecrübeli, esnek, öğrenebilen firma yapısıyla, kendine sürekli yüksek değerler yaratmayı, yenilikleri takip ederek bu yenilikleri maksimum müşteri memnuniyetiyle taçlandırmayı amaçlamaktadır. Dahil olduğu yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda uyguladığı projelerle marka değeri oluşturmayı hedef edinen firmamız, bu hedefi doğrultusunda sorunsuz ve kaliteli hizmeti garanti etmektedir.

Asıl hedefimiz; müşterinin konu ile ilgili tüm talep ve ihtiyaçlarını karşılamak, memnuniyetini kalıcı kılmaktır…